درباره ما

فروشگاه اینترنتی عسل طبیعی مریلاهانی

کشور ایران با دارا بودن پوشش گیاهی متنوع و دشت های وسیع و پر گل همواره محلی برای تولید مرغوب ترین عسل های دنیا بوده است، عسل مریلا با جمع آوری، آنالیزو بسته بندی عسل های طبیعی تولید زنبورداران نمونه خود سعی بر آن دارد تا استفاده از این نعمت شیرین و شفابخش خداوند را برای تمامی هم وطنان فراهم آورد.
با توجه به خواص عسل طبیعی و قیمت بالای آن از یکطرف و عدم شناخت مصرف کننده از طرف دیگر متاسفانه در سالهای اخیر بحث تقلب و سود جوئی در عسل بسیار مطرح است که باعث کاهش مصرف عسل و جایگزینی شیرینی های مصنوعی به جای عسل در بسیاری از خانواده ها شده است و سوال بسیاری از مصرف کنندگان نحوه تشخیص عسل طبیعی از عسل تقلبی است، دراین مورد اولین قدم در خرید عسل طبیعی خرید از فروشندگان معتبر و خرید با ضمانت است در قدم بعدی باید متذکر شویم آزمایش دقیق کیفیت عسل فقط در آزمایشگاه های معتبر عسل امکان پذیر است، کلیه عسل های مریلا مورد تائید آزمایشگاه های معتبر عسل، غذا و دارو است، همچنین آدرس و تماس آزمایشگاه های معتبر آنالیز عسل ایران در قسمت مقالات سایت در اختیار مشتریان قرار داده شده تا در صورت نیاز با انجام آزمایش با اطمینان کامل محصولات مریلا را مصرف کنید.

ما در گروه مریلا با گرد آوری بهترین عسل های ایران از جمله عسل کنار، عسل گون، عسل آویشن، عسل کوهی و عسل ارگانیک کیفیت عالی محصولاتمان را 100% تضمین میکنیم، کلیه محصولات مریلا دارای ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری هستند.
زنبورداران با تجربه و پر تلاش مریلا با داشتن جداول زمانی منظم همه ساله با جابه جائی زنبورستان های خود در فصول مختلف سال بهترین عسل های ایران را تهیه میکنند، هر ساله از بهار تا پائیز از گل های بهارنارنج شمال و آویشن دماوند گرفته تا گل های درختان کنار بهبهان و بوشهر.. میزبان زنبورهای ما هستند و ما ره آورد گران بهای زنبورهای خود را به شما هدیه میکنیم.
تمامی عسل های مریلا در دمای حدود 40 درجه سانتیگراد (کمتر از 100 درجه فارنهایت) استخراج می شود که این در راستای استاندارد ارگانیک است. دلیل این دمای پایین در طول استخراج عسل حفظ تمام آنزیم های طبیعی در عسل است و این تضمین می کند که عسل واقعا خام و طبیعی است. با توجه به این نکته عسل مریلا در صورت ماندن طولانی در جای سرد یا یخچال رس میبندد (اصطلاحا شکرک زدن عسل) که به دلیل زنده بودن آنزیم دیاستاز عسل است. مصرف کنندگان عزیز این نکته را مد نظر داشته باشند که همیشه خرید گرانترین عسل مساوی با خرید بهترین عسل نیست و سیاست گروه مریلا فروش عسل های طبیعی ممتاز با مناسب ترین قیمت است به امید اینکه این هدیه شیرین و شفابخش برای همگان در دسترس باشد.

چرا خرید از مریلا؟

 • کیفیت بی نظیر و تنوع محصولات
 • متاسفانه درصد بالائی از عسل های موجود در سوپر مارکت ها و بازار تقلبی و یا فاقد کیفیت لازم هستند و این موضوع باعث شده در بسیاری از خانواده ها عسل جای خود را به شیرینی های ساخته شده از شکر بدهد، عسل مریلا با فراهم کردن بهترین عسل های ایران با قیمت مناسب سعی بر افزایش سهم مصرف عسل طبیعی در خانوارهای ایرانی دارد.
  زنبورداران با تجربه و سخت کوش مریلا با در نظر داشتن فصول و جداول زمان بندی در زمان گل دهی مناطق مختلف ایران با کوچ دادن به موقع کندوها به دشت ها و مناطق پرگل امکان استفاده از شهد گل های مختلف را برای زنبورها فراهم میکنند، هر ساله از بهار تا پائیز از گل های بهار نارنج شمال و آویشن دماوند گرفته تا شکوفه های درختان ᾿کنار بهبهان و بوشهر.. میزبان زنبورهای ما هستند و ما هر ساله عسل های طبیعی متنوع با طعم و خواص ویژه را برای شما به ارمغان می آوریم.

 • یک خرید دارای ضمانت!
 • تمامی عسل های مریلا از تغذیه زنبور با شهد گل ها تهیه شده اند و دارای درجه کیفیت A و مورد تائید آزمایشگاه های معتبر عسل، غذا و دارو هستند و برای بیماران دیابتی نیز با مشورت پزشک قابل استفاده هستند. ما معتقدیم مشتریان مریلا همواره باید بهترین خاطره را از مریلا داشته باشند بنابراین در صورت عدم رضایت مشتری تا 24 ساعت بعد از دریافت محصول کل وجه پرداختی عودت داده میشود.

 • خرید عسل خام
 • عسل خام و طبیعی PH پائینی دارد و دارای خاصیت ضد میکروبی است و از طرفی رطوبت بسیار کمی دارد و باکتری ها نمی توانند در آن رشد کنند و نیازی به پاستوریزه کردن ندارد، ولی دلیل اینکه عسل به طور تجاری پاستوریزه میشود (حرارت میبیند) این است که حرارت اجازه می دهد که عسل در قفسه سوپرمارکت ها تا چندین سال باقی بماند و رُس نبندد (شکرک نزند) همچنین حرارت دادن عسل که در عسل سوپر مارکت ها انجام میشود یک ظاهر واضخ تر و مایع تر را ایجاد می کند که برخی از شرکت ها معتقدند مصرف کنندگان ترجیح می دهند چنین عسلی بخرند.
  عسل خام در مقایسه با عسل حرارت دیده سطوح بالاتری از آنزیم ها، مواد پروبیوتیک و آنتی اکسیدان ها دارد. در واقع خواص درمانی ذکر شده برای عسل در عسل طبیعی خام وجود دارد. تمامی عسل های مریلا از نوع خام بوده و عسل ها تنها در حد جزئی ( 40 درجه سانتیگراد) برای جدا سازی موم گرم شده اند که تاثیری در خواص عسل ندارد و در بسته بندی ما تمامی خواص عسل طبیعی حفظ میشود و هیچ نوع خطر دگرگونی ترکیبات عسل به وسیله حرارت وجود ندارد.

 • بسته بندی استاندارد
 • ما برای بسته بندی محصولاتمان از ظروف شیشه ای تمام سفید و بهداشتی استفاده میکنیم این ظروف علاوه بر مقاومت بالایی که دارند، از مواد اولیه درجه یک مخصوص مواد غذائی تهیه شده اند. با توجه به هزینه بالا و مشکلات حمل و نقل ظروف شیشه ای، در سال های اخیر اکثر فروشندگان عسل را در ظروف پلاستیکی (پت) بسته بندی میکنند، این ظروف حدود یک دهم ظروف شیشه ای استاندارد هزینه دارند ولی با توجه به ph پائین عسل ظروف پلاستیکی ظروف مورد تائید و مناسبی برای نگهداری عسل نیستند و کیفیت عسل را کاهش میدهند، علی رغم هزینه بالای ظروف شیشه ای بهداشتی، عسل مریلا با توجه به جایگاه مشتریان خود و اهمیت سلامت و کیفیت محصولات خود بهترین عسل ها را در بهترین بسته بندی به شما تقدیم میکند.

 • قیمت مناسب!
 • متاسفانه اکثر محصولاتی که در بازار بنام عسل عرضه می شوند، از لحاظ خلوص و کیفیت در حد بسیار پائینی هستند و بسیاری از این مواد شربت هاس پخته شده هستند که تا کنون زنبور عسل به خود ندیده اند ولی با قیمت بالا به مردم فروخته میشوند، حتی عسل هایی که توسط زنبور تولید می شوند نیز با توجه به میزان استفاده شکر در تغذیه زنبور کیفیت کاملا متفاوتی دارند و در رده بندی های مختلفی قرار میگیرند. عسل مریلا از بهترین عسل های تولیدی ایران و با درجه بندی A می باشد، کلیه عسل های مریلا مورد تائید آزمایشگاه های معتبر عسل، غذا و دارو هستند و حتی بیماران دیابتی در صورت مشورت با پزشک خود مجاز به مصرف آنها هستند، سیاست عسل مریلا عرضه بهترین عسل ها با قیمت مناسب برای تمامی مصرف کنندگان است.